Shenzhen All-Ready Lighting Technology Co., Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eve Cheung

Telefon numarası : 86-18666226469

Naber : +8618666226469

Free call
Shenzhen All-Ready Lighting Technology Co., Ltd

Shenzhen Her Şey Hazır Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd

Shenzhen All-Ready Lighting Technology Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: Her şey hazır No. Çalışanları: 150~200
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000 Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

All-Ready, 14 yıllık büyümenin ardından, led şerit ışığının profesyonel bir üreticisidir. Güçlü Ar-Ge yeteneği ve sıkı kalite kontrolü ile, artık Avrupa, ABD ve Avustralya ve dünyadaki diğer ülkelerdeki pazarlama harcamalarımız, dünya çapında Led aydınlatma ürününün tercih edilen tedarikçisi haline geldi.Vip kulüplerinde ve 5 yıldızlı otel ve ticari bina vb. Rekabetçi fiyatımız, yüksek kalitemiz ve hızlı teslimatımız için değerli müşterilerimizden çok övgü aldık.

Geçmiş

Shenzhen All-Ready Lighting Technology Co, Ltd 2012 yılında kurulmuş olup, merkez ofisi 2006 yılında kurulan All-Ready (HK) Industrial Co, Ltd'dir.

Hizmet

Ürünlerimiz CE & ROHS & GS & UL & SAA ve diğer sertifikaları geçti.ve Çin'in patentlerini kazandık, biz de geçtik

Çin Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi ve Shenzhen Yüksek Teknoloji Şirketi sertifikaları imalatta.Güçlü üretim kapasitemiz ve sıkı QC kontrol sistemimiz ile.Siz değerli müşterilerimizden gelen tüm kalite ve teslimat taleplerini yerine getirebilmekteyiz.

2020'den itibaren, Shenzhen All-Ready Lighting Technology Co., Ltd firmamız tasarım ve üretim ve hizmete daha fazla odaklanacak; Led aydınlatma ürününde ODM veya OEM strateji ortağınız olmaya hazırız.

Ekibimiz

Şu anda 5000㎡'de bir tam zemin fabrikası, 150'den fazla kalifiye işçi, 7 yüksek hızlı SMT makinesi, kalite kontrol ekibimiz var; Ar-Ge ekibi; Pazarlama ve satış sonrası servis ekibi.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin